top of page

Dermatologia i wenerologia

Dermatolog to lekarz zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów, paznokci oraz chorób ogólnoustrojowych ujawniających się na skórze. W Polsce specjalizacja lekarska z dermatologii jest połączona z wenerologią, czyli nauką o chorobach przenoszonych drogą płciową.

Konsultacji dermatologicznej podlegają wszelkie zmiany skórne takie jak trądzik, zaskórniki, brodawki, nadmiernie wysuszona i wrażliwa skóra oraz wszelkie nietypowe zmiany na ciele. 

Posiadamy możliwości wykonania krioterapii zmian patologicznych w zakresie dermatologii i ginekologii.

Magdalena Kedzierska_dermatolog-wenerolog, alergolog.jpg

Magdalena Kędzierska

Lekarz dermatolog i wenerolog oraz alergolog.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Koordynator Centrum Chorób Alergicznych Skóry Kliniki Dermatologii CSK MSW w Warszawie. Dermatolog zajmujący się dermatologią ogólną ze szczególnym uwzględnieniem chorób alergicznych skóry, zapalnych takich jak łuszczyca, diagnostyką dermoskopową i wideodermoskopową zmian przednowotworowych i nowotworów skóry a także dermatologią zabiegową (dermatochirurgia, biopsje zmian skórnych, krioterapia, elektroterapia, łyżeczkowanie). Wykonuje wybrane zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej (peelingi chemiczne, mezoterpia, laseroterapia oraz zabiegi z użyciem toksyny botulinowej). Absolwentka kursu dermoskopii na Uniwersytecie Medycznym w Graz. Swoja wiedzę stale poszerza biorąc czynny udział w kursach i konferencjach zarówno w kraju jak i na świecie.

bottom of page