top of page

Poradnia lekarzy rodzinnych

Korzyści z posiadania Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodni Zdrowie:​​

Dostęp do nieodpłatnych leków dla seniorów powyżej 65r. życia i młodzieży do lat 18tu.

Lekarskie wizyty domowe

Patronażowe wizyty położnych

Nieodpłatne szczepienia dla osób uprawnionych ( według kalendarza szczepień)

Skierowania na dalsze nieodpłatne leczenie w ramach NFZ

Wygodne umawianie się na wizytę online

Cała dokumentacja medyczna w jednym miejscu

Nieodpłatne bilanse dla dzieci i młodzieży

W ramach Poradni Lekarzy Rodzinnych zapewniamy dostęp do specjalistycznych porad z zakresu pulmonologii oraz wykonanie badania spirometrycznego. 

Jako pierwsi w Garwolinie wprowadziliśmy koordynowaną opiekę lekarską z zakresu pulmonologii i diabetologii oraz w zakresie kardiologii i nefrologii.

Po zdiagnozowaniu u Państwa choroby układu oddechowego bądź cukrzycy, bądź układu sercowo-naczyniowego lub moczowego nasz zespół, umówi dla Państwa wszelkie dalsze, konieczne badania diagnostyczne oraz konsultacje. Oznacza to, że nie będą Państwo musieli sami poszukiwać lekarzy specjalistów oraz potrzebnych badań, w tym laboratoryjnych. 

Miło Nam Państwa poinformować, że od września 2024 roku, uruchamiamy koordynację endokrynologiczną. W przypadku zaburzeń hormonalnych, na przykład zaburzeń czynności tarczycy oraz innych gruczołów wydzielania wewnętrznego, będą Państwo mogli skorzystać z porad doświadczonego endokrynologa. Wykonywać też będziemy dla Państwa diagnostykę czynności tych gruczołów, na przykład tarczycy łącznie z ultrasonografią oraz biopsją (BAC). 

Aby w pełni korzystać z nieodpłatnej opieki zdrowotnej w naszej przychodni, należy złożyć deklarację wyboru lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej w naszej placówce.

W naszej poradni pracują: specjaliści medycyny wewnętrznej, nefrolodzy, ginekolodzy, pulmonolodzy, diabetolodzy i kardiolodzy, a także specjaliści z zakresu pediatrii. 

bottom of page